CEFALOMETRIA


Nowy moduł pozwala tworzyć analizy cefalometryczne na zdjęciach rentgenowskich bocznych pacjentów. Posiada on intuicyjny interfejs z podpowiedziami punktów anatomicznych oraz wiele rodzajów analiz do wyboru. Wynikiem jest szczegółowe zestawienie oraz wykres prezentujący odchylenia z możliwością wydruku.

prawy_a
lewy_a

MODELE 3D


Nadchodzi koniec problemów z szafami pełnymi modeli gipsowych. Dzięki modułowi 3D skan modelu pacjenta będziesz mógł przeglądać i analizować na ekranie komputera. Powiększenie, pomniejszenie, obrót… wszystko jednym kliknięciem.

BĄDŹ NA CZASIE


Nie ma nic cenniejszego niż Twój czas. Z aplikacją ATOL zyskasz go znacznie więcej dzięki innowacyjnym rozwiązaniom takim jak wizualizacja przepływu pacjentów w gabinecie, czy zaawansowany grafik wizyt.

clock

KONTROLA RUCHU PACJENTÓW


Nowoczesny plan pracy, który w czasie rzeczywistym pozwala kontrolować ruch pacjentów w gabinecie, pokazując pacjentów zapisanych na dany dzień, oczekujących w poczekalni, będących już na fotelu czy gotowych do rozliczenia płatności.

ATOL-screen_Mockup
ATOL-screen_Mockup2

ORGANIZACJA


Dzięki przejrzystemu i intuicyjnemu kalendarzowi umawianie wizyt Twoich pacjentów nigdy nie było tak proste. Kolorowe etykiety pozwolą Ci szybko ocenić rodzaje i czas zaplanowanych wizyt.

safe

ZADBAJ O SIEBIE


Projektując aplikację ATOL mieliśmy na względzie zarówno bezpieczeństwo Twoje, jak i Twoich pacjentów. Dzięki temu nie musisz się już martwić o zabezpieczenie poufności Twoich danych, czy dokumentacji medycznej Twoich pacjentów.

DOKUMENTACJA


Wszystko w jednym, bezpiecznym miejscu. Od danych osobowych, wywiadów medycznych i planów leczenia po diagramy i dane finansowe. Wszystko zgodne z aktualnymi ustawami i rozporządzeniami Ministra Zdrowia.

(Aplikacja jest dostosowana do wymogów prawnych dotyczących EDM – Elektronicznej Dokumentacji Medycznej)
imac_right_dokumentacja
imac_left_dokumentacja

UMOWY Z PACJENTAMI


Możliwość szybkiego tworzenia umów na leczenie ortodontyczne za pomocą intuicyjnego kreatora, który krok po kroku stworzy dla Ciebie kompletny dokument. Znajdziesz tu również kalkulator ratalny, systemy promocyjne i wiele, wiele więcej.

ZRELAKSUJ SIĘ


Dzięki aplikacji ATOL zyskasz nie tylko czas, ale również komfort. Świadomość posiadania wszystkich ważnych informacji – związanych z praktyką – w jednym, bezpiecznym miejscu, zapewni Ci psychiczny komfort, a praca z komputerem będzie czymś więcej niż tylko obowiązkiem.

relax

FINANSE


Automatyczne raporty prezentujące finanse Twojej praktyki, monitoring klientów zalegających z płatnościami czy wydatków bieżących – a wszystko to prezentowane w przejrzysty i intuicyjny sposób. Dodatkowo możesz prowadzić rejestr płatności, wyciągów bankowych oraz zintegrować system
z drukarką fiskalną.

ATOL-screen_Mockup
ATOL-screen_Mockup2

KOMUNIKACJA


Wszystkie najważniejsze dane, ułatwiające bezpośrednią komunikację z pacjentem masz teraz w zasięgu ręki. Co więcej – dodatkowy moduł SMS pozwala na wysyłanie pacjentom przypomnień o ich zbliżających się wizytach.

ZOBACZ APLIKACJĘ W AKCJI

przegląd najważniejszych funkcji